Het team

 

In ons team hebben wij, naast groepsleerkrachten en de directeur ook zorgleerkrachten die leerlingen begeleiden, een intern begeleider (IB'er), vakleerkrachten gymnastiek, een ict'er die zorg draagt voor het computeronderwijs op school, een administratief medewerker en een conciërge.

 

Van links naar rechts. Foto schooljaar 2020-2021

bovenste rij: meester Matt (groep 5B), juf Erika (directeur), juf Dini (groep 6B), juf Patricia (groep 4A, 6B en eventmanager), juf Maartje (groep 6A), meester Willem (groep 7A), meester Peter (groep 8A)

tweede rij: juf Jasmijn (groep 7B/8B), juf Monique (groep 1B) juf Cathelijne (groep 3B), juf Martha (groep 1A), meester Jerry (groep 2A), juf Angelique (groep 4A), meester Thomas (gym) 

derde rij: juf Nathalie (tso en peutergroep), meester Ruud (concierge), juf Femmy (groep 3A), juf Ellen (groep 1B), juf Anna (onderwijsassistent), juf Gerdien (groep 2B), juf Selda (onderwijsassistent)

onderste rij: juf José (intern begeleider), juf Nathalie (tso en peutergroep), juf Tamara (groep 4B), meester Mehdi (tso en peutergroep), juf Debby (tso en peutergroep), juf Tineke (groep 5A)

afwezig: juf Jasmijn (groep 2A), juf Hester (groep 2B), meester Ferdi (groep 3A), juf Marleen (groep 5A), juf Carmen (groep 5B), juf Havva (groep 2B en 4B), juf Yosra (groep 5B),

 

SCHOOLLEIDING  
Directeur Erika Kraai
   
GROEPEN LEERKRACHTEN
Groep 1A    Martha Klokke
Groep 1B     Gerdien van Kranenburg (ma,di,vr), Monique Oosterling (wo,do)
Groep 2A    Laurien Renskens (ma,di,wo), Jasmijn Janssen (do,vr)
Groep 2B     Jerry van Rijn (ma,di), Ellen van Aalzum  (wo,do,vr) 
Groep 3A     Femmy Raaphorst (ma t/m wo), Patricia van Egmond  (do,vr),  Mieke Deurloo (ma t/m wo)
Groep 3B     Cathelijne van Montare
Groep 3C  Ferdi Teunissen
Groep 4A  Tamara Troost (ma,wo,do,vr),  Djura Willems (ma,di,wo) 
Groep 4B   Angelique Onings  (ma t/m do), Jerry van Rijn (vr)
Groep 5A   Vinaida Sno
Groep 5B    Tineke Hildebrand (ma,di,wo), Dini Toet (wo,do,vr)  
Groep 6A Maartje van der Bilt
Groep 6B Abdulah Erik (ma,di), Matt van Schagen (wo,do,vr)
Groep 7A   Sam Muller
Groep 7B     Willem Klaassen
Groep 8A     Jasmijn Henskens(ma t/m do), Peter de Bloeme (vr)  
Groep 8B   Peter de Bloeme (ma,di,wo,vr)  Jasmijn Henskens (do)
 
ANDERE TAKEN  
Intern begeleider     José Voorham (ma, di, do), Danny Santpoort (wo t/m vr)
Zorgleerkracht    Els Lelieveld
Zorgleerkracht  Hester de Kruijff
Financiën                 Femmy Raaphorst (do)
Inschrijving/intake    Erika Kraai
Rekencoördinator     Willem Klaassen
Taalcoördinator       Maartje van der Bilt
Leescoördinator/zorg      Els Lelieveld
Gedragspecialist       Jasmijn Henskens
ICT-coördinator         Rayan Biharie
Cultuurcoördinator Peter de Bloeme 
Eventmanager Patricia van Egmond
Gymleerkracht          Thomas Bouwer
Muziekleerkracht Daphne le Grand
Zij-instromer Mieke Deurloo (ma t/m wo), Djura Willems (ma,di,wo) 
onderwijsassistent Havva Cakmac (wo,do,vr) groep 8
onderwijsassistent Anna Mchitaryan (ma,di,do,vr)
onderwijsassistent Selda Gul
Conciërge  Ruud Orie
Administratie           Linda de Rozeboom
Voorschool                Hester de Kruijff
Flexleerkracht José Voorham,
vrijwilliger   Leo van Boxtel (vrijwilliger vr)
Plusleerkracht           Els Sonneveld (vrijwilliger di)