Het team

 

In ons team hebben wij, naast groepsleerkrachten en de directeur ook zorgleerkrachten die leerlingen begeleiden, een intern begeleider (IB'er), vakleerkrachten gymnastiek, een ict'er die zorg draagt voor het computeronderwijs op school, een administratief medewerker en een conciërge.

 

Van links naar rechts.

bovenste rij: juffrouw Hester, meester Orlando, juffrouw Linda, juffrouw Jasmijn, juffrouw Martha, juffrouw Angelique, juffrouw Maartje, juffrouw Cornelia

middelste rij: juffrouw Els, meester Polman, juffrouw Cathelijne, juffrouw Monique, juffrouw Marlies, meester Willem, juffrouw Tineke, juffrouw Dini, 

onderste rij: meester Leo, meester Peter, juffrouw Erika, juffrouw Carmen

afwezig: juffrouw Patricia, meester Thomas, juffrouw Tamara, meester Ruud, juffrouw Ellen, juffrouw Jasmijn Janssen

 

SCHOOLLEIDING  
Directeur Erika Kraai
   
GROEPEN LEERKRACHTEN
Groep 1A    Martha Klokke
Groep 1B     Ellen van Aalzum (ma t/m wo), Monique Oosterling (do, vr)
Groep 2A    Laurien Renskens (ma t/m do), Jasmijn Janssen (vr)
Groep 2B     Gerdien van Kranenburg (ma,di,vr), Hester de Kruijff (wo, do)
Groep 3A     Femmy Raaphorst (ma t/m wo*), Ferdi Teunissen (wo* t/m vr) 
Groep 3B     Cathelijne van Montare
Groep 4A   Angelique Onings  (ma t/m do), Patricia van Egmond  (vr)
Groep 4B  Tamara Troost (ma, wo t/m vr),  Monique Oosterling (di) 
Groep 5A   Tineke Hildebrand (ma t/m wo), Marleen Gilsing (do, vr) 
Groep 5B    Carmen Hofman (ma, di, do, vr), Marleen Gilsing (wo)  
Groep 6A Maartje van der Bilt
Groep 6B Dini Toet (ma t/m wo, vr), Patricia van Egmond  (do)
Groep 7A   Willem Klaassen
Groep 7B/8B     Jasmijn Henskens (ma t/m do),  Adriaan Huigen (vr) voorlopig
Groep 8A     Peter de Bloeme (ma t/m wo, vr)  Adriaan Huigen (do) voorlopig
  * woensdag om de week
   
ANDERE TAKEN  
Intern begeleider     José Voorham (ma, di, do), Danny Santpoort (wo t/m vr)
Zorgleerkracht    Els Lelieveld
Zorgleerkracht  Hester de Kruijff
Financiën                 Femmy Raaphorst (do)
Inschrijving/intake    Erika Kraai
Rekencoördinator     Willem Klaassen
Taalcoördinator       Maartje van der Bilt
Leescoördinator/zorg      Els Lelieveld
Gedragspecialist       Jasmijn Henskens
ICT-coördinator         Marleen Gilsing
Cultuurcoördinator Peter de Bloeme 
Eventmanager Patricia van Egmond
Gymleerkracht          Thomas Bouwer
Muziekleerkracht Daphne le Grand
Zij-instromer Ferdi Teunissen
Conciërge  Ruud Orie
Administratie           Linda de Rozeboom
Voorschool                Hester de Kruijff
Flexleerkracht José Voorham,
vrijwilliger   Leo van Boxtel (vrijwilliger vr)
Plusleerkracht           Els Sonneveld (vrijwilliger di)